Nasz cennik

Biuro Finansowo – Księgowe „KP” nie stosuje sztywnego cennika. W oparciu o rozmowy z Klientem ustalana jest optymalna forma współpracy. Szczegółowy zakres wspólnych praw i obowiązków ustalany jest indywidualnie z każdym klientem. Zazwyczaj cena jest stałym miesięcznym ryczałtem obejmującym pełen zakres usług. Ulega ona zmianie, gdy dokumentacja Klienta bądź czas pracy zmienia się znacząco.

Wycena usług księgowych uzależniona jest od: formy rozliczeniowej, liczby dokumentów księgowych, liczby i rodzajów transakcji zagranicznych, sposobu rozliczania podatku VAT, liczby pracowników, oczekiwanego zakresu usług.

Szczegółową wycenę świadczonych przez nas usług chętnie zaprezentujemy podczas spotkanie w naszym biurze lub u Państwa w firmie.
 
Klientom rozpoczynającym działalność gospodarczą oferujemy bezpłatną pomoc w rejestracji firmy

Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście! Serdecznie zapraszamy bezpośrednio do naszego biura na ul. Krótkiej 16 w Limanowej lub do kontaktu telefonicznego. Postaramy się zagwarantować rzetelną odpowiedź na Państwa pytania oraz przedstawimy najlepsze rozwiązania.
Tak, jeśli dostarczą Państwo wszystkie informacje konieczne do ujęcia w zeznaniu.
Tak, zgodnie z zawartą z Klientem umową oraz z wytycznymi Ministerstwa Finansów. Posiadamy także obowiązkowe ubezpieczenie od powyższych czynności.